Kobieta , 34 lata witam od o,k 3 lat zle sie czuje mam zaburzenia rownowagi jak by mnie scinało z nog jestem po szeregu badan krew tarczyca wszysko o,k wizyty u neurologa rowniez nic nie wskazaly szczegolnego za wyjatkiem wrodzonej wady zwezenia tetnicy szyjnej oraz dyskopatie odcinka szyjnego tak naprawde zostałam z papierkami i nerwami co z tym dalej robic ? prosze o podpowiedz dodam ze cisnienie ekg usg serca wszystko w porzadku
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Lek. Tomasz Stawski 84
Lek. Tomasz Stawski Chirurg, Jaworzno 84 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę
Edytuj odpowiedź

Z uwagi na zwężenie tętnicy szyjnej radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się z chirurgiem naczyniowym. W zależności od stopnia zwężenia tej tętnicy może okazać się konieczne wykonanie jakiegoś zabiegu poszerzającego.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • USG – USG, czyli popularny skrót dla nazwy ultrasonografia, to badanie, dzięki któremu można uzyskać obraz narządów i tkanek organizmu ludzkiego. Obecnie USG jest najpopularniejszym badaniem obrazowym wykonywanym w codziennej praktyce lekarskiej.
  • Kardiologia – Dziedziną kardiologii są choroby serca i układu krążenia. Zmiany naczyniowe wpływają na pracę mięśnia sercowego i zwykle związane są z miażdżycą. Polska ma wysoki wskaźnik zachorowalności na choroby układu krążeniowego. Serce bije niezmordowanie od urodzenia do śmierci, sto tysięcy razy na dzień, dwa i pół miliarda razy w okresie życia trwającego 70 lat.