Co oznacza wrodzone zwężenie tętnicy szyjnej?

witam od o,k 3 lat zle sie czuje mam zaburzenia rownowagi jak by mnie scinało z nog jestem po szeregu badan krew tarczyca wszysko o,k wizyty u neurologa rowniez nic nie wskazaly szczegolnego za wyjatkiem wrodzonej wady zwezenia tetnicy szyjnej oraz dyskopatie odcinka szyjnego tak naprawde zostałam z papierkami i nerwami co z tym dalej robic ? prosze o podpowiedz dodam ze cisnienie ekg usg serca wszystko w porzadku

Z uwagi na zwężenie tętnicy szyjnej radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się z chirurgiem naczyniowym. W zależności od stopnia zwężenia tej tętnicy może okazać się konieczne wykonanie jakiegoś zabiegu poszerzającego.