Co oznacza wskazanie do zdjęcia celowanego w wyniku mammografii?

Witam, Mam 35 lat,mialam wykonana mamografie.Mam pytanie odnosnie wyniku co znaczy:konieczne zdjecie celowane powiekszone zmiany w pisrsi lewej.

Oznacza konieczność wykonania jeszcze jednego zdjęcia w powiększeniu podejrzanego obszaru w celu weryfikacji radiologicznej. Na razie nie oznacza dla Pani niczego groźnego. Proszę kontynuować diagnostykę.