Co oznacza wskaźnik A/G przy HBV?

Dzień dobry, choruję na HBV i przyjmuję Tenofovi przez ponad pół roku. Po ostatnim badaniu wskaźnika A/G proteinogramu wyszedł wynik 1,35 (norma wg karty badania jest 1,5). Zanim udam się do lekarza chciałam zapytać co ten wynik oznacza. Ponieważ wyczytałam, że zaniżenie nie jest dobre. Czy może być sposowodwane zaniżenie, tym że przyjumję lek?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeanalizowanie całego proteinogramu , proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie