Kobieta , 29 lat Mam 28 lat od paru lat miałam z jednego i drugiego sutka wyciek jakby mleko... Teraz mam w kolorze żółto-zielonego oraz drażliwe sutki, raz mnie mrowią, raz swędzą, a w najgorszych momentach bolą. I tak jest cały czas w kółko. Jestem bardzo nerwowa mam stany depresyjne itp... Bóle głowy i zawroty. Ostatnio doszło do tego częste lrwawienia z nosa ale na szczęście widoczne tylko na chusteczce.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie ginekologiczneBadanie ginekologiczne składa się z dwóch zasadniczych części. Pierwszą jest rozmowa (wywiad lekarski) przeprowadzana przez lekarza z pacjentką, druga to badanie przedmiotowe wewnętrzne (polegające na oglądaniu, dotykaniu, opukiwaniu, osłuchiwaniu), które, w przypadku kobiety, polega na badaniu przez pochwę (per vaginam) i badaniu przez odbyt (per rectum).
  • Badanie hormonów tarczycy – TSH to skrócona nazwa hormonu tyreotropowego. Hormon TSH wydziela przysadka mózgowa. TSH oddziałuje na tarczycę – pobudza ją do produkcji innych hormonów: tyroksyny i trójjodotyroniny.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: