Co oznacza wyciek z ucha po drenażu?

W piątek mój syn ma zabieg na zakładanie drenów w uszach, dzisiaj, tj. dwa dni przed zabiegiem z lewego ucha kolejny raz pojawił się wyciek, czy to dyskwalifikuje dziecko do zabiegu? Dreny będzie miał zakładane bo od 2 miesięcy jest w domu z nawracającym zapaleniem ucha...

Lek. Tomasz Budlewski

to oceni specjalista bezpośrednio przed zabiegiem ale sądzę że decyzja będzie po bezpośrednim badaniu