Co oznacza wydzielina z piersi?

Dzień dobry. Od kilku miesięcy nie dostaję okresu. Początkowo myślałam, że okres zatrzymał mi się przez odchudzanie, ale zaczęłam regularnie się odżywiać, a okres nie powrócił. Podejrzewam, że mogę być w ciąży. Wczoraj zauważyłam, że przy naciskaniu brodawki pojawia się przezroczysta wydzielina. Co to oznacza? Mam raka?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Myślę, że najszybciej będzie pójść do apteki po test ciążowy, bo wiele na to wskazuje - także wydzielina z piersi! Oczywiście, nie obędzie się bez wizyty u ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie i proszę dać znać, jak wyniki :)