Co oznacza wydzielina z sutka i problemy z zajściem w ciążę?

Witam serdecznie . Nazywam sie Karolina mam 35 l. Czasem mam plamienia !a zdarzalo sie ,ze okres sie wstrzymywal na kilka dni. Moj ginekolog powiedzial ,ze jeden jajnik mam martwy a drugi trzeba sprawdzic czy jest czynny .Mialam torbiel,a potem z jednej zrobilo sie kilka .Teraz juz sama nie wiem ,czy jeszcze je mam .Rowniez uznal ,ze mam zapchane tuby,a drugi gin. nie ma pojecia co to znaczy"zapchane tuby . Przy kolejnej wizycie pytaja sie po co przyszlam .Inny gin.powiedzial ,ze jestem za stara na dzieco cokolwiek by to znaczylo ,plakac mi sie zachcialo . Proponowal invitro . A mnie na nie nie stac . Dodam ,ze mam juz 14 letnia corke .Wdaje mi sie ,ze mam prolem z hormonami ,ale to moje przypuszczenia. Moje pytanie odbiegnie o tematu .Ostatnio ok 3 tyg temu zauwazylam czarno ,brazowa wydzieline z sutka.Mam juz wizyte u lekarza.Czekam na nia ,ale tak duzo sie u mnie dzieje ze sie bardzo martwie . Od 7,5 l. Nie moge zajsc w ciaze co mam zrobic ....? Trace nadzieje i boje sie ,ze juz zbliza sie menopalza

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka hormonalna, sądzę że także usg piersi i dalsza ew diagnostyka ginekologiczno- hormonalna.