Co oznacza wynik Adenoma tubulare G 2?

Witam mój tata dostał wynik badania z diagnoza: Adenoma tubulare G 2. Nic więcej nie było na wyniku napisane. Miał robiona tomografie która nie wykazała przerzutów na inne organy. Guz jest bardzo nisko osadzony czeka go wiec operacja i prawdopodobnie stomia. Bardzo proszę o interpretacje wyniku i jeśli to możliwe rokowania w jego przypadku.

Witam , mam za mało danych , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnie! Proszę szczegółowo omówić sprawę z onkologiem prowadzącym! z.żurawski