Co oznacza wynik Angio MR u 27-latki?

Prośba o interpretację opisu Rezonansu Magnetycznego głowy . `Badanie AngioMR i MR głowy . Dane ze skierowania : Przebyte pourazowe krwawienie podpajęczynówkowe około 2,5 tygodnia temu .Wykluczenie krwiaka pourazowego i anomalii naczyniowej . W sąsiedztwie płata skroniowego i w mniejszym stopniu czołowego po stronie lewej szczelinowata przestrzeń płynowa przymózgowa, o wysokich sygnałach w obrazach T1 i T2 zależnych, co przemawia za obecnością krwiaka przymózgowego o fazie podostrej, grubości płaszcza do 2,8mm . Ponadto w obrębie płata skroniowego lewego widoczne jest miejscowe zaburzenie architektoniki warstwy korowej z cechami obecności krwiaka najprawdopodobniej sródmózgowego, średnicy około 4mm, otoczonego strefą hemosyderyny ,z zaznaczoną dyskretną komponentną obrzękową w sąsiedztwie . W płacie ciemieniowym prawym cechy obecności i dużego naczyniaka typu żylnego . Główne naczynie drenujące średnicy około 2mm biegnie w kierunku naczyń powierzchownych mózgu . Dokładniejsza ocena możliwa w sekwencjach angiograficznych w fazie żylnej lub w badaniu po dozylnym podaniu srodka kontrastowego . W sekwencji SWI, w warstwie korowej płatów czołowych, płata ciemieniowego lewego i potylicznego lewego widocznych jest kilka drobnych ognisk tłumienia sygnału . Część z nich wykazuje cechy obecności złogów hemosyderyny ,widocznych w obrazach T2 zależnych . Część nie ma odpowiedników w pozostałych sekwencjach, jednakże całość obrazu może przemawiać za obecnością depozytów hemosyderyny po przebytych drobnych krwawieniach w warstwie korowej wyzej wymienionych płatów ,po przebytym urazie . Innych istotnych odchyleń od normy nie stwierdzam . Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji

Obraz sugeruje obecność wady naczyń mózgowych czyli naczyniaka żylnego= to zmiana wrodzona, która prawdopodobnie już wcześniej podkrwawiała co widać w badaniu MR. Wskazana konsultacja neurochirurgiczna celem oceny możliwości leczenia operacyjnego lub innego.