Co oznacza wynik angio-TK głowy 33-latki?

Dzień dobry Do lekarza idę za kilka dni,ale prosiłabym o interpretację wyniku tt angio głowy Pozdrawiam DANE KLINICZNE: do wykluczenia malformacje naczyniowe, obciążenie rodzinne tętniakowatością OPIS: W badaniu nie uwidoczniono cech tętniaka koła tętniczego Willisa ani cech malformacji naczyniowej w mózgowiu. W odc. V3 t. kręgowej lewej widoczne jest poszerzenie naczynia do 7mm z linijnym odcinkiem braku zakontrastowania w części centralnej - obraz jak w rozwarstwieniu z obecnością drożnych kanałów. Do różnicowania odcinkowe zdwojenie. Hipoplastyczne tt. łączące mózgu tylne. Hipoplastyczna prawa t. kręgowa.

Nie mogę zanalizować wyników badań bez żadnych informacji klinicznych o pacjencie. Główny wniosek - W badaniu nie uwidoczniono cech tętniaka koła tętniczego Willisa ani cech malformacji naczyniowej w mózgowiu.