Co oznacza wynik BACC sutka?

Dzień dobry, Proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania BACC piersi: "Wśród nielicznych, rozproszonych elementów morfotycznych krwi obwodowej, makrofagów piankowatych i komórek myoepithelialnych obecne platy normotypowych komórek nabłonka wyściółki przewodów sutka, płaty normotypowych komórek apokrynowych oraz strzępy normotypowej tkanki tłuszczowej zrębu sutka- materiał nie budzi podejrzenia zmiany złośliwej, może pochodzić z ogniska łagodnej dysplazji sutka".

Witam , nie bardzo rozumiem jak mogę pomóc w interpretacji tak jasnego opisu!!! Prosze zglosić sie do lekarza prowadzącego i z nim omówić szczegółowo i dokładnie wszelkie wątpliwości!!! z.żurawski