Co oznacza wynik badania akcji serca płodu?

Witam. 30tc 5dni lekarz stwierdzil ze pierwysz pomiar serduszka malenstwa jest dobry natomiast drugi troszke nie miesci sie w normach. Gdyz norma jest 54 a wychodzi prawie 58? Ogolnie cala reszta budawa itp serduszka w porządku? Co robic czy to zagraza malenstwu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania jakie to dokładnie pomiary ciężko się wypowiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego ciąże