Co oznacza wynik badania bHCG 2499,00 mlU/ml?

Witam dziś odebrałam wynik z bety hcg i nie bardzo wiem jak go rozczytac wizytę mam dopiero za 2tyg u lekarza mój wynik to 2499,00 mIU/ml Na jaki tydz przypada ten wynik?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć gdyż normy beta hcg dla poszczególnych tyg ciąży są dość szerokie konieczne usg w celu potwierdzenia ciąży