Co oznacza wynik badania biopsji piersi u 47-latki?

Witam Dostałam wynik biopsji piersi cienkoigłowej; rozpoznanie A218481-BACC piersi prawej godz.6.00-7.00. zmiana srednicy 5min.BIRADS \\\. Pojedyncze płaty komórek nabłonka przewodowego z cechami hyperchromazji, fragmenty tkanki tłuszczowej z cechami zwłóknienia i krew w tle. Zmiana łagodna. Co to dla mnie oznacza. Kobieta lat 47

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki birads? opis wskazuje iż jest to zmiana łagodna lecz bez większej ilości danych nie można się wypowiedzieć