Co oznacza wynik badania błony śluzowej szyjki macicy u 37-latki?

Witam.Czy mogla bym prosic o zinterpretowanie wyniku.Mam 37 lat,i obfite dlugie krwawienia. Czesciowo polipowate uformowane fragment blony sluzowej trzonu macicy o gruczolach slabo rozrosnietych,bez cech sekrecji,z odczynem gestagenowym w podscielisku.Ponadto fragment blony sluzowej kanalu szyjki I platy paraepidermoidalnym nablonka bez podscieliska.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena na podstawie całokształtu obrazu klinicznego a nie tylko powyższego wyniku, sądzę że warto jest także wykonać badania hormonalne.