Co oznacza wynik badania ciśnienia przy nerwicy lękowej?

Witam, mam pytanie odnośnie mojego ciśnienia, teraz je zmierzyłam i mam 132/77 przy poprzednich pomiarach wacha się w granicach 118/69 , bardzo proszę o odpowiedz, cierpie na nerwice lekowa, przyjmuje lek seronil 10 mg , wykonywałam ostatnio echo i było ok, lekko przyspieszone bicie serca kardiolog uznała ze od Weroniki,Pozdrawiam

Bicie serca od Weroniki ???? co to jest ?
Także nie bardzo rozumiem, że jak Pani pisze cierpi Pani na naerwicę lękową
a ten lek to jest typowy lek antydepresyjny więc coś tu się nie zgadza.
Kto Pani to przepisał ?
Poza tym przytaczam poniżej wyrywkowo możliwe skutki uboczne:
Najczęściej występujące to: nudności, nerwowość, niepokój, lęk, !!!!! ze strony układu krążenia - uderzenia gorąca, uczucie kołatania serca !!!!!;
Jeżeli Pani nic nie pomyliła i rzeczywiście ma Pani nerwicę lękową to
proszę przeczytać wywiad ze mną w tej sprawie :
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
No i koniecznie i niezwłocznie powinna Pani podjąć leczenie psychoterapeutyczne. Pozdrawiam i życzę zdrowia