Co oznacza wynik badania d-dimerów?

Witam robiłam d dimery i mam 1990.0 jestem dwa miesiące po ciąży w ciąży miałam zakrzep żyły czy mam się martwi

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie leczenie? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Wysoki poziom D-dimerów potwierdzać może istnienie zakrzepowego zapalenia żył. Czy Pani jest leczona nadal? Jakie leki Pani stosuje? Czy ma Pani jakieś dolegliwości? Kto kontroluje stan Pani zdrowia? Jakie były wartości D-dimerów wcześniej?
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel