Co oznacza wynik badania dna oka u 31-latki?

Witam. Miałam dzis wykonane badanie dna oka (wcześniejsze trzy lata temu, gdy byłam w ciąży). Okulista twierdzi, że dno oka jest czyste ale w lewym oku widać, że naczynia krwionośne są kręte. Co to może oznaczać? Trzy lata temu nic takiego nie było. Lekarz twierdzi, że mam zbadać zatoki oraz tarczyce (od porodu mam częste bóle głowy) i na razie się nie martwic jednak trochę mnie to niepokoi.. Robiłam też wyniki krwi i są idealne..

Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny. Pozdrawiam i zapraszam .