Co oznacza wynik badania EEG 38-latki?

Wynik badania EEG u 38 latki. Czynnosc podstawowa Eegzroznicowana przestrzennie, w odprowadzeniach ciem.-pot. utworzona jest z rytmu alfa 11-12Hz o amplitudzie do 25 uV oraz ze skladnika beta. Rz obecna. Hw i Fs nie aktywuja EEG. Taki otrzymalam wynik. Dodam, ze ostatnio czesto zdarza mi sie tracic przytomnosc i miewam silne bole glowy. Czy ten opis wyjasnia sytuacje, czy trzeba szukac dalej? Przyjmuje Venlafaxine i Topamax ze wzgledu na ChAD i wem, ze leki moga zmienic obraz badania. Bede wdzieczna za odpowiedz...

Opis EEG w normie; Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia nastroju, trybu życia... Objawy somatyczne, a tło nerwicowe bardzo mozliwe .Pozdrawiam i zapraszam