Co oznacza wynik badania eeg u 32-latka?

opis badania Zapis ze zróżnicowaną przestrzennie czynnością utworzoną przez fale alfa 9-10 Hz o amplitudzie zazwyczaj do 30-50 uV, sporadycznie nieco wyżej , max do 60-70 uV wymieszane z pojedynczymi falami theta 6,5-7,5 Hz oraz seriami niskonapięciowymi fal szybkich , bez cech wyraźnych zmian lateralizacyjnych i napadowości. Hw oraz Fs nie wpływają istotnie na obraz eeg. Bardzo proszę o logiczna interpretacje opisu

Zapis w mojej ocenie jest nieprawidłowy, wykonałbym kontrolne badanie EEG - decyduje morfologia zapisu a nie subiektywny opis lekarza oceniającego