Co oznacza wynik badania EEG u 39-latka?

Proszę o analizę wyników.EEG: czynność podst.stanowi rytm alfa 9-11Hz o amplitudzie do 40mV. RZ obecna.Kilkakrotnie zarejestrowano znad okolic tylnoskroniowo-potylicznych grupy fal theta 7hz o amplitudzie do 80mv. VEP Pattern: OPL latencja P100 wydłużona do 110-115%normy ampl.P100 obniżona do 80-90% normy. TK: Badanie TK głowy w granicach prawidłowych.Morfologia prawidłowa.Mam 39 lat, często zawroty głowy, osłabił mi się wzrok, szczególnie w prawym oku. Wizytę u neurologa mam za 3 tygodnie.Artur

Wynik każdego badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta.
Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.
Proszę spokojnie poczekać na wizytę u neurologa.