Co oznacza wynik badania endoskopowego przewodu pokarmowego 71-latka?

wynik badania Przełyk prawidłowy Żołądek zaczerwieniona błona śluzowa w okolicy okolo odżwiernikowej żołądka w części przeodzwiernikowej żołądka kilka grudek bez krwawienia w części przedodzwiernikowej żołądka.Pogrubiale fałdy w okolicy trzonu żółądka.Badanie prawidłowe w okolicy sklepienia żołądka. Dwunastnica badanie prawidłowe w okolicy opuszki dwunastnicy w okolicy części drugiej części dwunastnicy pobrano wycinki do badania histopatologiczneg wynik badania Gastrisic chronika + Hpylori _

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badanie w celu włączenia odpowiedniego leczenia