Co oznacza wynik badania enzymów przy WZW?

Witam! Stwierdzono u mnie WZW B kilka lat temu, nie była leczona pod tym kontem, gdyż lekarz specjalista w Norwegii nie widział takiej potrzeby. Wróciłam do kraju rok temu i postanowiłam zapisać się do specjalisty gdyż mam podwyższone wyniki AST 104 U/l ALT 91 U/l Bilirubina całkowita 0,50mg/dl Fosfataza zasadowa 36 U/l GGTP 14 U/l, wyniki robiłam w czerwcu wizytę u lekarza miałam 11 lipca i specjalista przepisał mi Hepa-Marz 3000 jedną saszetkę/dziennie. Wczoraj (30.07), zrobiłam sobie z własnej ciekawości badanie krwi i wyniki podwyższyły się jeszcze bardziej AST 117,9 U/l ALT 95,9 U/l Bilirubina całkowita 0,20mg/dl Fosfataza zasadowa 38,6 U/l GGTP 7,4 U/l, Czy to normalne że po stosowaniu leku oraz diety lekkostrawnej nie ma rezultatu w wynikach? Czy moje enzymy są bardzo złe czy przy WZWB są dopuszczalne. Bardzo proszę o fachową opinię, bo martwię się a kolejną wizytę mam za 2 mce.

Lek. Tomasz Budlewski

zalezy jakie sa wyniki badan wirusologicznych. prosze koniecznie zglosic sie do lekarza prowadzacego leczenie.