Co oznacza wynik badania gastrofiberoskopii?

Witam mam 53 lata- mężczyzna. GASTROFIBEROSKOPIA. Przełyk bez zmian w obrębie wpustu linia Z nierówna z nadżerkami przepuklina rozworu przełykowego żołądek z licznymi nadżerkami krwotocznymi zwłaszcza w okolicy odzwiernikowej gdzie błona śluzowa obrzęknięta zaczerwieniona test ureazowy zarzucanie zółci do żołądka opuszka dwunastnicy kształtna poza opuszką fałdy błony śluzowej obrzęknięte z zlewającymi się nadżerkami.

Lek. Paweł Szadkowski

Opis pokazuje zapalenie błony śluzowej żołądka, nie podał Pan, czy wynik testu ureazowego był dodatni, czy ujemny. Z takim opisem proszę się udać do lekarza, gdyż leczenie zależy od Pana objawów.