Co oznacza wynik badania gastrologicznego 44-latki?

Witam Proszę o przetłumaczenie 1 Fragmenta mucosae intestini crassi ac lymphoplasia focalis 2 Fragmenta mucosae intestini tenui 3 Fragmenta mucosae duodeni normalis 4 Gastritis antralis chronica levi gadu ac lymphoplasia focalis et hyperplasia foveolaris reactiva

Lek. Paweł Szadkowski

1. Fragmenty błony śluzowej jelita grubego z ogniskowym przerostem limfatycznym. 2. Fragmenty błony śluzowej jelita cienkiego i fragmenty błony śluzowej dwunastnicy w normie. 4. Przewlekłe reaktywne zapalenie błony śluzowej żołądka stopnia małego z ogniskowym przerostem limfatycznym i rozrostem dołeczkowym.