Co oznacza wynik badania glukozy po obciążeniu?

Proszę o interpretację moich wyników. Mam 36 lat. Glukoza po obciążeniu 75 g na czczo 92.po dwóch godz. 59. Insulina na czczo 8.5 po 2 godz. 18.1. Czy takie wyniki mogę mieć problem aby schudnąć. Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

insulina po 2 godzinach powinna wrócić do progu wyjściowego.

Warto zastosować dietę zwiększająca wrażliwość komórek na insulinę pod kontrolą dietetyka.

Pozdrawiam