Co oznacza wynik badania guza nadnerczy?

Witam serdecznie bardzo proszę o interpretację wyniku. Guz chromochłonny nadnerczy. Wgskalu Pass wykazuje obecność dużych gniazd komórek chromochłonnych 2 pkt. Bez innych cech mirfologicznych opisywanych w skali. W badaniach dodatkowych chromogranina , synaptofizyna ,, S100 w komórkach podporowych, Ki-67 ok 2%. Nadnerczy poza guzem z cechami ogniskowej hiperplazji komórek rdzenia. Bardzo nam zależy na szybkiej odpowiedzi. Pozdrawiam

Nie prowadzimy interpretacji wyników badań pacjentów z poziomu portalu. Robi to lekarz prowadzący pacjenta z dostępem do jego pełnej dokumentacji. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.