Co oznacza wynik badania hemoglobiny glikowanej?

Witam. Jestem w 29 tc. Dziś odebrałam wynik hemoglobiny glikowanej: A1c Hem Gen 2 - 0.26 mmol/l ; HB-H2 - 7.66 mol/l ; HbA1c 5.2 % ; Hba1c wg. IFCC- 34mmol/mol . Czy ten wynik jest niepokojacy ? Dodam że tydzień temu na teście obciazenią glukoza 75 g wynik na czczo wyniósł 5.14, pozostałe były w normie dla kobiet w ciąży. Na diecie przed badaniem hemoglobozy glikowanej byłam 1 dzień przed wykonaniem badania. Proszę o odpowiedź. Bardzo martwię się o dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wynik hemoglobiny glikowanej jest ok , wynik na czczo jest na granicy konieczna wizyta u diabetologa