Co oznacza wynik badania histeroskopowego?

40 lat, problemy z zajściem w ciążę. Zabieg histeroskopii w 15 dniu cyklu, pobrany wycinek endometrium, opis: Cechy przedłużającej się zaburzonej proliferacji. W podścielisku pojedyncze komórki plazmatyczne CD138( ). Komórki plazmatyczne ( ) - odczyn niemiarodajny. Prośba o pomoc w interpretacji wyniku

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ten wynik oraz inne wyniki z ginekologiem specjalistą endokrynologii ginekologicznej. Pozdrawiam.