Co oznacza wynik badania histopatologicznego 33-latki?

Wynik z pracowni histopqtologicznej proszę o przetłumaczenie Focus dysplasiae Levi gradu CIN 1, LG SIL epithelii paraepidermalis colli uteri Excisio probabiliter completa Fragmenta endocervicis normotopici
Lek. Paweł Szadkowski

Ogniskowa dysplazja nabłonka paraepidermalnego szyjki macicy w stopniu niskim, CIN 1, LGSIL (zmiany śródbłonka szyjki macicy stopnia małego). Wycinek najprawdopodobniej pełny (usunięty w całości). Fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy normotypowe (w normie).