Co oznacza wynik badania histopatologicznego endometrium u 35-latki?

Witam. Mam 35 lat . Z racji przyrostu endometrium miałam wykonany zabieg ambrazji. Otrzymałam wyniki , proszę o informację czy są prawidłowe i ewentualnie jakie leczenie mnie czeka. Prawidłowy endocervix oraz polipowate fragmenty sekrecyjnego endometrium z ogniskami rozrostu prostego bez apatii. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Ile ma Pani lat? Który dzień cyklu było wykonane badanie? Jakie objawy?