Co oznacza wynik badania histopatologicznego po konizacji?

Dzień dobry. Proszę o z interpretowane badań histopatologicznego. W zeszłym roku miałam wykonana chirurgiczna koniczacji szyjki macicy wynik histopatologoczny Przewlekłe, zaostrzone zapalenie szyjki macicy z nadrzerka prawdziwa fragment 3 5x2x0,8cm niestety cały czas szyjka bolała i plamilam na brązowo została wykonana Kolposkopia stan po koniczacji nieprawidłowa regeneracja szyjki dziurką z której Sączy się krew. Wykonana został zabieg łyżeczkowania wynik badania. Fragment polipa endrometrialnego. Błona śluzową szyjki macicy, fragmenty nabłonka paraepidermoidalnego proszę o wyjaśnienie.

szanowna Pani jak w opisie: Fragment polipa endrometrialnego. Błona śluzową szyjki macicy, fragmenty nabłonka paraepidermoidalnego - wynik jest dobry, nie budzi niepokoju onkologicznego