Co oznacza wynik badania histopatologicznego po obumarciu płodu w 13 tyg.ciąży?

Bardzo prosze np.co oznacza wynik badania histopatologicznego po obumarciu płodu w 13 tyg.ciąży czy to cos groźnego i czy będę miec problem o ile zajde w kolejna ciążę,mój wynik:Fragmenta deciduae cum inflammatione chronica partim acuta.vill placentae absunt.bardzo prosze o pilna odp z góry dziękuję.

Lek. Paweł Szadkowski

'Resztki doczesnej z zapaleniem przewlekłym częściowo ostrym. Kosmki łożyska nieobecne.' Trudno odpowiedzieć na resztę Pani pytania ponieważ podała Pani zbyt mało informacji. Najlepiej poradzić się swojego lekarza ginekologa, który zna Pani historię ciąży oraz obraz kliniczny.