Co oznacza wynik badania histopatologicznego po poronieniu u 31-latki?

witam,poroniłam w 11 tygodniu, czy moze mi ktos powiedziec co oznaczaja wyniki? Fragmenta ovi,deciduae,endometrii hypersecretivi et myometrii. Necrosis et suppuratio focalic.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać iż przyczyna pornomiena była infekcja konieczna wizyta u ginekologa