Co oznacza wynik badania histopatologicznego szyjki macicy 37-latki?

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie wyników histopatologicznych: ! Fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy miejscami z cechami metaplazji płaskonabłonkowej oraz fragmenty błony śluzowej trzony macicy z cechami wczesnej serekcji. @ Fragmenty błony śluzowej trzony macicy z cechami wczesnej serekcji.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u specjalisty ginekologa i ustalenie optymalnego dalszego postępowania obserwacyjno- leczniczego

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.