Co oznacza wynik badania Holterem 26-latka?

Witam serdecznie. Wczoraj odebrałem swoje wyniki z holtera. Generalnie badanie jest podobne do zeszłorocznego i do badań z lat poprzednich ale martwi mnie jedna rzecz. W arytmiach nadkomorowych mam wypisane 245 pauz. Edycja AK w opisie ani nigdzie indziej nie ma wspomniane jak długie te pauzy były... Czy mam się czym martwić

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być oceniony przez Pańskiego lekarza, który oceni go z uwzględnieniem poprzednich badań i zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!