Co oznacza wynik badania hormonów i TSH?

Witam mam 29 lat miesiąc temu dowiedziałam się że mam niedoczynność tarczycy i hashimoto biorę od 3 tygodni lek letrox75 ale dalej jestem bardzo osłabiona jest mi nie dobrze,zawroty głowy ,ból głowy itd. Mam 29 lat wsze 44kg. Moje TSH: 237.6 ,Ft4:0.47 ,Ft3:2.54 ,anty-TPO <600.0 , anty-TG 142.9 pomóżcie bo jestem 2 tydzień na L4 A dalej bolą mnie mięśnie i okropnie źle się czuje nie mam chęci do życia .. co mnie postawi na nogi?

DALSZA OBSERWACJA I LECZENIE U ENDOKRYNOLOGA!! Duza niedoczzynność tarczycy autoimmunologiczna Hashimoto. Czesto współistnieją inne zaburzenia, niedobów witaminy D, B, selenu.. Ważna pełna ocena stanu Pacjentki , dobra dieta, spokój, relaks... suplementacja niedoborów!