CO oznacza wynik badania IgE?

Witam robiłem ostatnio badania krwi i posiadam wysokie Ige 900 gdzie norma jest do 100.. nie wiem czy to nerwica czy coś groźnego jak pasożyt wirus robiłem test na hiv,kiłe po 12 tygodniach wyszedł ujemny . Też borykałem się z pokrzywka po ciele bez przyczyny, i wysokim ciśnieniem . Myśląc czy to alergia co robić? Pani alergolog mówi ,że może być to alergia lecz ja myślę bo miałem wiele partnerek( w zabezpieczeniu no ,ale nigdy nie wiadomo...) , że możliwe jakiś zakaźny pasożyt wirus...

Witam,
z tego co wiem ige to badanie krwi potwierdzające istnienie przeciwciał alergicznych we krwi i nie wskazuje ani na nerwicę ani na chorobę wirusową. Wysokie ciśnienie może mieć kilkadziesiąt przyczyn. Nie ma pokrzywki bez przyczyny a jedną z nich może być
uczulenie alergiczne na coś. niezrozumiałe wydaje się dlaczego tak Pan się uparł na wirusa czy pasożyta ? Reasumując wydaje mi się jednak, że najlepiej byłoby gdyby Pan skrzystał z konsultacji psychoterapeutycznej.
Pozdrawiam