Co oznacza wynik badania jamy brzusznej TK?

co oznacza wynik badania jamy brzusznej TK w okolicy zagięcia śledzionowego okrężnicy uwidoczniono pogrubienie ściany jelita grubego, ze zwężeniem światła na odcinku dł. ok. 65mm z naciekiem w obrębie otaczającej tkance tłuszczowe. Opisywany naciek jest nieostroodgraniczony od ściany żołądka na tym poziomie. Jest to wynik TK.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyka , proszę koniecznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie