Co oznacza wynik badania jamy macicy?

Witam. Otrzymałam następujący wynik badania patomorfologicznego "wyskrobiny z jamy macicy - szaro-brunatne, polipowate 1/2 kasetki. Rozpoznanie patomogorfologiczne: drobne fragmenty błony śluzowej bez cech atypii. materiał skąpy". Co to oznacza? Czy wszystko jest ok czy powinnam iść do lekarza? Mama i Babcia (mama mamy) obie miały raka od kobiecych spraw się zaczęło, więc się boję. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i na posatwie danych klinicznych ustalenie dalszego postepowania