Co oznacza wynik badania kału 21-latka?

Witam, co mozna powiedzieć o moim ogolbym wyniku badania kalu. Barwa oliwkowa Konsystencja papkowo sluzowa Won swoista Odczyn 6.0 Sluz obecny Krew ujemny Ropa nie stwierdzono Krople tluszczu dosc liczne Krysztaly kwasow tluszczowych pojedyncze Ziarna skrobi nieliczne Komorki roslinne dosc liczne Pasma sluzu nieliczne

Lek. Michał Lenard

Wynik badania może sugerować niedobór enzymów trzustkowych. Wynik powinien być zinterpretowany przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!