Co oznacza wynik badania klatki piersiowej u 36-latka?

Witam, proszę o interpretację wyniku. Obustronnie w polach płucnych bardzo liczne drobnoplamiste zagęszczenia nasilone w polach górnych i prawie zlewające się we wnękach. W porównaniu z obrazu z dnia.... zagęszczenia wydają się być nasilone. Przepona i katy p-ż wolne. Sylwetka serca na zdjęciu p-a. W różnicowaniu do uwzględnienia włóknienie śródmiąższowe ew. zmiany o charakterze prosówki.

witam wynik należy odnieść do stanu klinicznego, dlatego też interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący