Co oznacza wynik badania kolonoskopii adenoma tubulare low grade et polypi hyperplastici?

Witam, Moja mama l.62 była na badaniu kolonoskopii wynik badania wskazał adenoma tubulare low grade et polypi hyperplastici kolonoskopia od 5 do 0,6 cm Prosze o odpowiedz czy to cos groźnego?

Lek. Paweł Szadkowski

Gruczolak cewkowy stopnia małego i polip hiperplastyczny. Zmiany łagodne.