Co oznacza wynik badania kręgosłupa u 34-latki po cesarkach?

Witam serdecznie, złożyło się na mnie szereg chorób, miedzy innymi przepuklina w odcinku szyjnym, kifoza itd, od 2 miesięcy mam problem z prawa ręka, dretwieje jak się schylam, nie mogę spać bo ból w kręgosłupie na wysokości łopatek.. Dodatkowo mam łuszczyce na całych lydkach i łokciach, jakiś czas temu dostałam skierowanie do reumatologa, w podejrzeniu do łuszczycowego zapalenia stawów.. byłam na wizycie, lekarz stwierdziła po przebadaniu mnie, że raczej nie jestem chora ale dała mi skierowanie na rtg kręgosłupa, odebrałam wyniki cytuję : podchrzestna sklerptyzacja na poziomie dolnych odcinków szpar stawów krzyżowa-biodrowych po stronie kości biodrowych - osteitis condensans iIii. Nierównomierna szerokość szpary stawu krzyżowa-biodrowego prawego. Lewe w normie. Mam 34 lata, 4 cięcia cesarskie.. Co to może oznaczać? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jest Pani młodą 34 letnią kobietą po 4x cesarskim cięciu, czyli po 4 ciążach i porodach, małe dzieci, obowiązki, mało ćwiczeń ...
Konieczna pełna konsultacja , ocena wyników badan, ocena sprawności, trybu życia, pracy, aktywności, snu....
Konieczne omówienie wyników, stanu ogólnego Pacjenta . Ważny wywiad i stan pacjenta Wtedy można rozwazyć dalsze postępowanie i planować ewentualne leczenie.
Jakie miała Pani objawy niepokojące ? Czy widział Panią Neurolog ?Ważny pełny obraz problemu klinicznego. Pozdrawiam