Co oznacza wynik badania krwi i hormonów tarczycy po operacji tarczycy?

Witam,w.37l.K,po operacji tarczycy w grud.2016r.obecnie podwyższone tsh-norma do 4,2, mam 13. Zrobiłam morfologię pełną:MONO% norma:2-8,00 mam 9,5.EOS norma 0,04-0,4 mam "0".EOS% prawidłowe mam,BASO norma:0,02-0,10 mam "0".BASO%-prawidłowe, HCT norma:36-46 mam 46,2 Pozostałe parametry w morfologii mam w normie,tylko te podwyższone powyżej,o czym mogą świadczyć,czy to coś poważnego?jedyne co mi dolega to bóle stawów,ale robiłam badania na RZS i inne w normie.Pozatym na nic się nie leczę.dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego konieczne jest odpowiednie leczenie tzw tarczycowe