Co oznacza wynik badania krwi i test w kierunku boreliozy?

Witam Zrobiłem badanie krwi po skierowaniu od lekarza. Czy pomoże mi ktoś zinterpretować moje wyniki? Serdecznie dziękuję. BORELIOZA IGM (S) [] BORELIOZA IGM 20.3 20.3 AU/ml wynik negatywny: poniŜej 18 wynik wątpliwy: >= 18 do < 22 wynik dodatni: >=22 met. ChLIA, analizator Liaison Diasorin KOMENTARZ Wskazane pobranie nowej próbki po upływie 2-3 tygodni i ponowne wykonanie badania. BORELIOZA IGG (S) [] BORELIOZA IGG <5.0 AU/ml wynik negatywny: < 10 AU/ml wynik wątpliwy: >= 10 do < 15 AU/ml wynik dodatni: >=15 AU/ml met. ChLIA, analizator Liaison Diasorin

Lek. Michał Lenard

Wynik Pańskiego badania świadczy o tym, że wcześniej nie przechorował Pan boreliozy, natomiast nie można stwierdzić, czy obecnie nie ma świeżego zakażenia. Dlatego konieczne będzie powtórzenie badania zgodnie z instrukcją - za 2-3 tygodni. Pozdrawiam!