Co oznacza wynik badania krwi przy nerwicy lękowej?

Witami.Lekarz zapewnił ze wszystko jest ok jednak ja się martwię (mpv,MCHc,mono%, gran%,RDW,pct) WBC 7.1 (4-8) RBC 4.43 (4- 5,4) HGB 12.7 (12,5-15,5) HCT 39.5 (37-47) MCV 89.2 ( 80-95) MCH 28.7 (27-32) MCHc 32.2(32-38) PLT 234 (150-400) LYM% 39.6 ( 20-45) MONo % 2,1 (4-8) GRAN % 58.3 (58-66) RDW 11.6 (11.5-14,5) PCT 0.12 (0.14- 36) MPV 5.2( 8-12) PDw 16.3 ( 9-17) Mam bole plecow i ogólne osłabienie. Choruje na niedoczynność tarcz,bigeminie oraz nerwice lękowa.proszę o pomoc

Witam,
Wyniki badań proszę skonsultować z lekarzem, który zlecił i/lub z lekarzem psychiatrą.
Zaburzenia nerwicowe, związane ze stresem i pod postacią somatyczną często objawiają się np. tachykardią (przyspieszonym biciem serca), inne objawy to; nerwobóle, uczucie zdenerwowania, drżenie, napięcie mięśniowe, pocenie się, zawroty głowy, ucisk w klatce piersiowej, klucha w gardle, suchość w jamie ustnej, problemy gastryczne, przyspieszony oddech w wyniku pobudzenia układu autonomicznego (współczulnego). Lęk jest reakcją pojawiającą się w sytuacji, w wyniku interpretacji przez osobę zagrożenia, wyróżniamy aspekt; poznawczy (myśli, wyobrażenia), fizjologiczny (doznania w ciele) oraz behawioralny (odnosi się do zachowania).
Wszystkie te czynniki wzajemnie na siebie oddziaływają wywołując stany lękowe. Aspekt fizjologiczny jest instynktem samozachowawczym, czyli reakcją organizmu w odpowiedzi na zagrożenie, mobilizuje organizm do walki lub ucieczki, w wyniku pobudzenia układu współczulnego (autonomicznego). Aspekt poznawczy bazuje na myślach, wyobrażeniach o treści negatywnej, występuje pierwotnie w stosunku do emocji i aspekt behawioralny - to są przejawiane zachowania, Lęk można zniwelować na dwa sposoby: zmniejszając poczucie zagrożenia (farmakologicznie) lub zwiększając wiarę we własne umiejętności radzenia sobie z trudną sytuacją. Pomocny jest trening relaksacyjny; kiedy jesteśmy fizycznie zrelaksowani – następuje odprężenie psychiczne i odwrotnie, gdy psychicznie się zrelaksujemy – nastąpi odprężenie fizyczne, W Pani przypadku zalecana jest psychoterapia poznawczo - behawioralna, techniki relaksacyjne, psychoedukacja, która pomoże zrozumieć mechanizm powstawania objawów.

Pozdrawiam serdecznie