Co oznacza wynik badania moczu 35-latki?

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji wyników badania ogólnego moczu. Dwukrotnie w badaniach pojawiły się w osadzie moczu erytrocyty świeże: 10-20 wpw, przy pozostałych wynikach w normie i nielicznych bakteriach. W ostatnim (trzecim) badaniu moczu (w trakcie infekcji wirusowej-żołądkowej/zatrucia?) erytrocytów świeżych było 30-50 wpw, erytrocyty wyługowane:5-10 wpw, leukocyty: 3-5, nabłonki płaskie: pojedyncze, pasma śluzu:liczne, bakterie: nieliczne. Na co dzień nie mam żadnych dolegliwości. Co te wyniki mogą oznaczać i jakie ewentualnie wykonać dodatkowe badania? Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje powtórzyć jeszcze badania po infekcji i jeśli będą takie zmiany konieczna będzie wizyta u lekarza nefrologa lub urologa i dalsza diagnostyka