Co oznacza wynik badania moczu 38-latki?

Witam chciała bym przedstawić moje wyniki moczu w badaniu ogólnym wyszło barwa żółta, odczyn pH 5,0, ciężar właściwy 1,023, glukoza w normie, białko nie wykryto, erytrocyty 10,0 azotany nie wykryto, leukocyty 500,0.MIKROSKOPOWY OSAD MOCZU nabłonki płaskie luźno zalegają pole widzenia, leukocyty luźno zalegają pole widzenia, erytrocyty wyługowane 1-3 w polu widzenia, bakterie obfita flora bakteryjną .

Lek. Paweł Szadkowski

Tak liczne leukocyty w moczu mogą świadczyć o zapaleniu w układzie moczowym. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny Pani stanu klinicznego i w razie potrzeby poszerzenia diagnostyki oraz zastosowania leczenia.