Co oznacza wynik badania moczu u 19-latki?

Witam ostatnio robiłam badanie ogólne moczu i zbytnio czasu nie mam by sprawdzic je z lekarzem otóż oto co mnie zaniepokoiło : Leukocyty - wykryto <59,60 ul > Ketony <ślad> Wałeczki <4.06 ul> Bakterie <1 573,50 ul> No i porównałam normy i tak zawyżone są... Czy to może oznaczać chorobę dróg moczowych ?

Szanowna Pani, wynik sugeruje zakażenie układu moczowego, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego lub ginekologa